Video arşivi Geri

"Cemalnur Sargut’un Mesnevi, Tasavvuf ve Fusûsu’l Hikem ders videolarını Nefes Yayınevi Video Arşivinden izleyebilirsiniz."

Nefes yayınevi Video arşivine ulaşmak için tıklayınız…

Son Eklenen Videolar

Cemalnur Sargut'la Aşka Yolculuk - Beyaz TV - 5 Şubat 2012

05.02.2012 Tarihinde Beyaz TV'de yayınlanan, sunuculuğunu Ferda Yıldırım'ın yaptığı "Cemalnur Sargut'la Aşka Yolculuk" programının video kaydını içermektedir.

Dinle

Türk Kadınları Kültür Derneği - İstanbul Şubesi'nce hazırlanan belgesel. Sema'nın manası Mesnevi'nin ilk kelimesi ile açıklanıyor.

Ken'an Rifâî (1867-1950) Belgeseli - Abide Şahsiyetler STV

Samanyolu televizyonu tarafından "Abide Şahsiyetler" serisinin bir bölümü olarak, 2006 yılında hazırlanan "Ken'an Rifâî" Belgeseli.

Suyun Mimari Yolculuğu

Fotoğrafçı Mehmet Okutan'ın İstanbul'da 5. Dünya Su Forumu kapsamında "Suyun Mimari Yolculuğu" Fotoğraf Sergisi için yapılan tanıtıcı filmdir.

Ehl-i Beyt

2009 yılında gerçekleştirilen İslam'a hizmet ödülleri gecesi'nin teması olan Ehl-i Beyt konusunda hazırlanan tanıtıcı filmdir. Çizimlerini Aygül Okutan hazırlamıştır.

Son Peygamber

Son Peygamber Hz. Muhammed'in miracını anlatan kısa film.

Hz.Mevlana'nın emanetleri

Hz. Mevlana, Hz. Şems ve oğlu Sultan Veled'in kıyafetlerinin restorasyonu için yapılan girişimin tanıtım filmidir. Proje hala bir sponsor beklemektedir.

Türkkad

Türkkad İstanbul şubesi faaliyetleri tanıtım filmi.

1 2 3 4 5
Haber Grubu
Cemalnur Sargut'un ders, konferans ve televizyon programları ile ilgili duyuruların yapıldığı gruba katılmak için duyurucemalnurorg+subscribe@googlegroups.com adresine boş bir mail gönderebilirsiniz.